Skip to main content

Mittehäirivad geotehnilised inseneritööd

URETEK on rühm geotehnilistele inseneritöödele spetsialiseerunud töövõtjaid, kes pakuvad kiireid ja kestvaid lahendusi vajuvatele vundamentidele, alusplaatidele ja taristule. Me parandame ja tugevdame pinnaseid ning täitematerjale, kasutades paisuvaid geopolümeere.

Meie valdkonnad

Taristud

URETEK’i lahendusi on kogu maailmas edukalt väga erinevatel taristuvundamentide remonditöödel, sealhulgas raudteede, lennujaamade, maanteede ja sadamate remontimisel kasutatud.

Loe lähemaltLoe lähemalt

Tööstushooned

Tehaste ja ladude põrandad, seinad ja masinavundamendid saab kiiresti, kulusäästlikult ja ilma klienti kuigivõrd häirimata stabiliseerida ja uuesti loodida.

Loe lähemaltLoe lähemalt

Ärihooned

Ureteki erialaks on kiire pinnaseparandus ja alusplaatide tõstmine, mille käigus äriettevõtted saavad tavaliselt oma tegevusi ja klienditeenindust jätkata.

Loe lähemaltLoe lähemalt

Avalikud hooned

Ureteki tööde käik sobib ideaalselt avalikele hoonetele, sest meetodi kasutamise kiirus ja kaevetööde puudumine tähendavad, et hoone tööd kuigivõrd ei häirita.

Loe lähemaltLoe lähemalt

Eluhooned

Uretek stabiliseerib eluhooned ja loodib need uuesti, tehes seda kiiresti, kulusäästlikult ja ilma elanikke kuigivõrd häirimata.

Loe lähemaltLoe lähemalt

Ajaloolised ehitised

Inglismaa Abingdoni sõjamemoriaali uuesti loodimine ja stabiliseerimine ilma seda häirimata.

Loe lähemaltLoe lähemalt