Skip to main content

URETEK’i Visioon ja Väärtused

Teade URETEK Worldwide’i presidendilt Otso Lahtinenilt

Viimasel paaril aastal on UWW’s mitugi asja muutunud: meil on uued töövõtjad, uued litsentsiturud ja unustada ei saa ka uusi tooteid ja inimesi. Need muutused jätkuvad, et saaksime äriettevõttena oma ambitsioonid ellu viia. Selle hõlbustamiseks oleme täpsustanud ka oma tootemargistrateegia, visiooni, väärtused ja missiooni. Oleme paika pannud neli peamist väärtust, millel on meie pikaajaliste eesmärkide saavutamises suur osa.

Kliendikesksus

Kliendikesksus on URETEK Worldwide’i kõigi tegevuste osaks. Püüame mõista oma klientide vajadusi ja nõudeid ning anda neile lahendusi, mis nende maailma püsti hoiavad ning neile aega ja raha säästavad. Kõigis meie ettevõtmistes klientide vajadustele ja nõuetele kõrgeima prioriteedi andmine on ainus viis, kuidas me saame olla eelistatud lahenduste pakkuja ja arendada oma klientidega välja pikaajalised partnerlussuhted.

Professionaalsus

Püüame olla oma äritegevuses väga professionaalsed, sest see annab meile usutavust ning võimaldab saavutada olemasolevate ja potentsiaalsete klientide usalduse. Professionaalse lähenemise säilitamiseks oleme pannud paika parimad praktikad, et tagada meie teenuste ja lahenduste kvaliteetne osutamine igale kliendile ja igas projektis. Püüame saada ja säilitada tunnustatud erialased sertifikaadid, mis tagavad, et täidame oma sektori uusimaid nõudeid.  

Pühendumus

Pühendame oma pingutused sellele, et mõista meie klientide probleeme ja leida mittehäirivad viisid nende lahendamiseks. Püüame välja töötada ja testida uusi lahendusi, mille kaudu saame demonstreerida oma klientidele meie lahenduste käegakatsutavat erinevust. Tahame pakkuda klientidele end tõestanud lahendusi, mis annavad neile tunde, et nad on nii tööde kui lahenduse osas peremehed. Meie pühendumus oma lahenduste pidevale parendamisele võimaldab meil saada oma klientide eelistatud teenusepakkujaks.

Kasv

Otsime aktiivselt uusi võimalusi konstruktsiooniliste probleemide lahendamiseks. See võimaldab meil pidevalt püüelda korduvate tellimuste ja sügavamate kliendisuhete poole. Kuulame oma klientide nõuded ära ja leiame sobivad lahendused, mis nende vajadustele vastavad. Püüame saada oma klientide esimeseks valikuks, see aga on võimalik ainult siis, kui suudame pakkuda lahendused igat tüüpi konstruktsioonilistele probleemidele.