Skip to main content

URETEK’i geopolümeeride eelised

Minimaalselt häiriv – URETEK’i süsteemide puhul saavad kliendid oma kodudesse jääda ja nende äri jätkub, samal ajal kui meie vajunud kohaga tegeleme. See säästab neile nii aega kui raha.

Kiire – URETEK’i süsteemid on väga tõhusad. Ettevalmistustöödeks, sissepritseks ja materjali kuivamiseks kuluvad kokku vaid mõned tunnid – teiste meetodite puhul läheb selleks päevi või isegi nädalaid.

Töökindel – URETEK’i rahvusvaheliselt patenteeritud tehnoloogiad on end praktikas tõestanud juba rohkem kui 30 aasta jooksul ning seda kõikjal Euroopas, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ning Austraalias ja Aasias.

Universaalne – URETEK’i süsteemid võimaldavad betoonplaate täpselt joondada ja loodida, lihtsalt tõstes plaadi tagasi sinna, kus ta peab olema ja siis toestades selle uuesti.

Kontrolli all – URETEK’i süsteemid ei sõltu hüdraulikasilindrite rõhust. Toestatavate alade piirid on kergesti paika pandavad ja tänu sellele on vähem võimalusi, et plaat praguneks või murduks.

Võimas – URETEK’i tehnoloogiatega on võimalik saavutada väga suur tõstejõud, kuni 40 tonni ruutmeetri kohta (400 KPa).

Arhitektuuriga sobituv – Sissepritseks vajalikke avasid on vähe ja need on väikesed, see võib toimuda läbi põrandakatte (või vaiba äärtes) ning pinnakatete (sealhulgas vinüüli, keraamiliste plaatide või parketi), mille eemaldamine poleks praktiline.

Keskkonnasõbralik – URETEK’i tooted on tunnistatud keskkonna suhtes neutraalseteks. Lisaks pole nende puhul vaja kaevetöid, nii et tegemist on keskkonnasõbralikuma lahendusega kui traditsiooniliste alustugede puhul