Skip to main content

Meetodid

URETEK’il on unikaalsed tõestatud meetodid, mis ei häiri kuigivõrd klientide elu ja äri ning ei vaja kaevetöid, säästes nii aega kui raha. See on stressivaba viis vajunud betooni ja ehitisi remontida ning tühimikke täita.

URETEK’i meetoditel on traditsiooniliste alustugede ees rida eeliseid. URETEK’i meetodid on väga tõhusad ja mugavad. Ettevalmistustöödeks, sissepritseks ja materjali kuivamiseks kuluvad kokku vaid mõned tunnid – teiste meetodite puhul läheb selleks päevi või isegi nädalaid. URETEK’i süsteemid ei sõltu hüdraulikasilindrite rõhust. Toestatavate alade piirid on kergesti paika pandavad ja tänu sellele on vähem võimalusi, et plaat praguneks või murduks. URETEK’i süsteemid võimaldavad betoonplaate täpselt joondada ja loodida, lihtsalt tõstes plaadi tagasi sinna, kus ta peab olema ja siis toestades selle uuesti. Sissepritseks vajalikke avasid on vähe ja need on väikesed, see võib toimuda läbi põrandakatte (või vaiba äärtes) ning pinnakatete (sealhulgas vinüüli, keraamiliste plaatide või parketi), mille eemaldamine poleks praktiline. URETEK’i meetodid on end praktikas tõestanud juba rohkem kui 30 aasta jooksul ning seda kõikjal Euroopas, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ning Austraalias ja Aasias.

Geopolümeeri injekteerimine

Uretek’i geopolümeeri sissepritse on protsess, mis surub aluspinnase kokku ja suurendab selle kandevõimet. Tulemuseks on vundamendi kauakestev tugi.

Loe veelLoe veel

Slab lifting

Injection of expansive geopolymer to underseal, fill voids and accurately lift and realign sunken concrete slabs and other structural or building elements.

Loe veelLoe veel

PowerPile

See on uus ja unikaalne patenteeritud pinnasestabiliseerimise tehnoloogia, mis sobib vajumise lahendamiseks ja väga nõrkade pinnaste tugevdamiseks.

Loe veelLoe veel