Skip to main content

Teenused

URETEK pakub vundamentide remondi, konstruktsioonilise toe ja vajumise lahendamise teenuseid, millel on traditsiooniliste alustugede ees selged eelised. Meil on unikaalsed tõestatud meetodid, mis ei häiri kuigivõrd klientide elu ja äri ning säästavad neile nii aega kui raha. See on stressivaba viis vajunud betooni ja muid ehitisi remontida. Meie protsesse saab kasutada paljudel erinevatel rakendusaladel, 5 - 10 m2 suurustest koduremontidest tohutute, üle 30 000 m2 suuruste tööstusprojektideni.

Uuesti loodimine

URETEK’i uuesti loodimise protsess toob kiire, täpse ja kulutõhusa lahenduse vajunud betoonplaatide tõstmiseks ja stabiliseerimiseks.

Loe veelLoe veel

Pinnase stabiliseerimine

URETEK’i protseduur pinnase stabiliseerimiseks tähendab, et vundamendi aluspinnase kandevõimet parandatakse paisuvate geopolümeeride sissepritse teel.

Loe veelLoe veel

Pinnase tugevdamine

URETEK’i lahendused pinnase tugevdamiseks suruvad aluspinnase kokku ja suurendavad selle kandevõimet. Tulemuseks on vundamendi kauakestev tugi.

Loe veelLoe veel

Void Filling

URETEK Void Filling solutions can be used to fill any size void. It is ideal for filling mineshafts, tunnels, caves, pipelines and conduits.

Loe veelLoe veel