Skip to main content

7000 m2 TÖÖSTUSPÕRANDAT STABILISEERITUD

PÕRANDAPLAADI STABILISEERIMINE

Kategooria
TÖÖSTUSHOONED
Tööde objekt
PÕRAND
Asukoht
RENNES, PRANTSUSMAA
Kestus / Aasta
35 PÄEVA / 2007
Tehnoloogia
GI

LÜHIDALT

Atelier Bretagne töötab ööpäevaringselt ja puhkepäevadeta, et järgida klientide tellimuste rütmi. Aja jooksul oli aluspõrand muutunud aina nõrgemaks ega suutnud enam igapäevast töökoormust taluda. Kahveltõstuki pidev sõitmine kahjustas lõpuks põrandaplaate. URETEK stabiliseeris need plaadid edukalt.

EESMÄRGID

Ühtki lahendust, mis oleks tähendanud tootmise peatamist, oli sellega kaasnevate suurte kulude tõttu võimatu kasutada. Uretek tegi ideaalse ettepaneku, kavandades hoolikalt tööde iga etapi, et ettevõtte tegevust võimalikult vähe häirida.

KASUTATUD TEHNOLOOGIA

Uretek tegi uuringutega kindlaks, et koormused tekitasid paisumisvuukide ümbruses äärmiselt tugevaid surveid. Seda arvestades tehti katendisse avad üldise mustriga üks ava ruutmeetri kohta, kuid paisumisvuukide ümbruses tihedamalt. Tööde käigus tehti põrandasse hulk 12 mm läbimõõduga avasid ja asetati neisse metall-lehtrid, mille kaudu suruti katendi alla Ureteki geopolümeeri. Sissepritse ajal mõõdeti laserloodidega, et põrand kusagilt liigselt ei tõuseks.

TULEMUS

7000 m2 tööstuspõranda aluspinna stabiliseerimine ilma põranda soovimatu tõusuta ja ilma tootmist kuigivõrd häirimata. Ureteki põrandatõste tehnoloogia Floor Lift abil oli võimalik täita põrandaalused tühimikud Ureteki paisuva geopolümeeriga, mis on mõeldud just seda tüüpi töödeks. Paisudes tugevdas geopolümeer sissepritsekoha ümbruses aluspõrandat ning taastas aluspõranda ja põranda vahelise kontakti.Tööde edukust tõestati tundlike anduritega, mis mõõtsid sajandiku millimeetri täpsusega. 7000 m² põranda stabiliseerimiseks kulus 35 tööpäeva ja umbes 20 tonni Ureteki geopolümeeri.

Teostatud tööd

7000 m2 TÖÖSTUSPÕRANDAT STABILISEERITUD

7000 m2 tööstuspõranda aluspinna stabiliseerimine ilma põranda soovimatu tõusuta ja ilma tootmist kuigivõrd häirimata.

150 ruutmeetrit laohoone põrandat STABILISEERITUD

150 m2 laopõranda aluspinna stabiliseerimine ilma põranda soovimatu tõusuta ja ilma tootmist kuigivõrd häirimata.