Skip to main content

ELUHOONE ALUSE PINNASE STABILISEERIMINE ja uuesti loodimine Tartus uuselamu rajoonis

PINNASE STABILISEERIMINE

KATEGOORIA
Elumajad
TÖÖDE OBJEKT
Hooned
ASUKOHT
Tartu
KESTUS / AASTA
3 tööpäeva / 2015
TEHNOLOOGIA
SL

LÜHIDALT

Tartus, uuselamu rajoonis paikneval hoonel tuvastati põrandate vajumine. Insenerid leidsid hoone seintes kuni 20mm mõrasid ja põrandate vajumisi kuni 40 mm, mured olid kuuel esimese korruse korteril. URETEK’il paluti leida probleemile lahendus, mis elanikke võimalikult vähe häiriks. 

EESMÄRGID

Kokku töödeldi üle 500 ruutmeetri põranda pinda, stabiliseeriti pinnast alates 0,4m kuni 2,00 m sügavuseni. Vajumise peamiseks põhjuseks oli ehitajate poolt kehvasti tihendatud tagasitäide. 

KASUTATUD TEHNOLOOGIA

Madala pinnase stabiliseerimiseks ja selle kandevõime tugevdamiseks oli sobiv viis URETEK’i sissepritse meetod SLAB LIFTING. URETEK’i pinnasestabiliseerimise tööd kestsid 3 tööpäeva ja elanikel ei olnud vaja antud töö ajaks koreterist välja kolida.

TULEMUS

Uretek Baltic OÜ tihendas aluspinna ja loodis põrandaid (tõstis põrandad tagasi vanasse asendisse) ning lisaks tõstis ka trepikoja põrandad ja trepid. Kogupind 500m2 töödeldi kõigest kolme tööpäevaga. Klient valis URETEK’i pakkumise, kuna majaelanikud soovisid antud probleemile kiiret ja mugavat lahendust.

Teostatud tööd

Eluhoonete aluse pinnase tugevdamine ja stabiliseerimine Inglismaal Glasgows

Klient valis Ureteki süsteemid, kuna meie tööd ei häirinud kuigivõrd vanuritest elanikke ning võimaldasid hooned kiiresti ja edukalt parandada.

ELUHOONE ALUSE PINNASE STABILISEERIMINE ja uuesti loodimine Tartus uuselamu rajoonis

Klient valis Ureteki süsteemid, kuna meie tööd ei häirinud kuigivõrd elanikke ning võimaldasid hooned kiiresti ja edukalt parandada.