Skip to main content

Sektorid

URETEK’i tehnoloogiat on kogu maailmas rohkem kui 100 000 projektis edukalt väga erinevate toestustööde jaoks kasutatud. Nende hulgas on elu-, äri- ja avalikud hooned, maandumisrajad, tööstuskäitiste põrandaplaadid, muinsuskaitselised hooned, aktiivselt kasutatavad maanteed ja raudteed ning muud tüüpi taristud.

URETEK’i ülemaailmne kogemus kindlustab meie pinnasestabiliseerimise ja vajunud vundamentide remonditööde püsivalt hea kvaliteedi. URETEK on oma geopolümeeride tehnoloogiaid juba üle 30 aasta erinevate olemasolevate ehitiste tõstmiseks, stabiliseerimiseks ja konstruktsiooniliseks toestamiseks kasutanud. Meie süvateadmised ja kogemused vajumiste lahendamise vallas koos õigete inimeste ja õigete seadmetega kindlustavad töötulemused, millele võite loota.

Oleme edukalt ellu viinud väga keerukaid ja unikaalsete nõuetega projekte, nii et kui Te ei leia meie teostatud tööde hulgast sellist, mis vastaks Teie vajadustele, siis pöörduge meie poole ja me ühendame Teid ühega meie kogenud insenertehnoloogia juhtidest.

Taristud

URETEK’i lahendusi on kogu maailmas edukalt väga erinevatel taristuvundamentide remonditöödel, sealhulgas raudteede, lennujaamade, maanteede ja sadamate remontimisel kasutatud.

Loe veelLoe veel

Tööstushooned

Tehaste ja ladude põrandad, seinad ja masinavundamendid saab kiiresti, kulusäästlikult ja ilma klienti kuigivõrd häirimata stabiliseerida ja uuesti loodida.

Loe veelLoe veel

Ärihooned

Ureteki erialaks on kiire pinnaseparandus ja alusplaatide tõstmine, mille käigus äriettevõtted saavad tavaliselt oma tegevusi ja klienditeenindust jätkata.

Loe veelLoe veel

Avalikud hooned

Ureteki tööde käik sobib ideaalselt avalikele hoonetele, sest meetodi kasutamise kiirus ja kaevetööde puudumine tähendavad, et hoone tööd kuigivõrd ei häirita.

Loe veelLoe veel

Eluhooned

Uretek stabiliseerib eluhooned ja loodib need uuesti, tehes seda kiiresti, kulusäästlikult ja ilma elanikke kuigivõrd häirimata.

Loe veelLoe veel

Ajaloolised ehitised

Inglismaa Abingdoni sõjamemoriaali uuesti loodimine ja stabiliseerimine ilma seda häirimata.

Loe veelLoe veel