Skip to main content

Eluhooned

Uretek stabiliseerib hooned ja loodib need uuesti, tehes seda kiiresti, kulusäästlikult ja ilma elanikke kuigivõrd häirimata.

Ureteki tehnoloogia tugevdab taldmike ja plaatvundamentide alust nõrka pinnast. Vajadusel saab vundamente ka tõsta. Pinnase paranedes jätkub sissepritse, et seinapraod sulguksid ning aknad ja uksed taas korralikult käima hakkaksid.

Tänu täpsele lasermõõtmisele saab enamiku projekte väljaspool hoonet teostada ning tavaliselt ei ole elanikel vajadust välja kolida. Tööd valmivad nädalate asemel ühe või kahe päevaga. Deep Injection sügava sissepritse suureks eeliseks on, et see lisab vundamendipinnasele vaid väga vähe kaalu.

Ureteki tehnoloogia on eesrindlik alternatiiv vaiamisele ja alustugedele ning seda kasutavad laialdaselt Suurbritannia suurimad kindlustusfirmad, kohalikud omavalitsused ja elamuühistud.

Teostatud tööd

Eluhoonete aluse pinnase tugevdamine ja stabiliseerimine Inglismaal Glasgows

Klient valis Ureteki süsteemid, kuna meie tööd ei häirinud kuigivõrd vanuritest elanikke ning võimaldasid hooned kiiresti ja edukalt parandada.

ELUHOONE ALUSE PINNASE STABILISEERIMINE ja uuesti loodimine Tartus uuselamu rajoonis

Klient valis Ureteki süsteemid, kuna meie tööd ei häirinud kuigivõrd elanikke ning võimaldasid hooned kiiresti ja edukalt parandada.