Skip to main content

Sadamad

URETEK aitab Teil lihtsasti tõsta, uuesti loodida ja toestada meresadamaid, kaiäärseid rajatisi, kraanarööpaid, sadamaterminalide teid ja sõiduteid jms.

Meresadamate katendid peavad sageli kandma tohutuid veokeid ja kahveltõstukeid, mis teisaldavad tonnide viisi konteinereid. Need sadamad ei ole ehitatud ega projekteeritud tänapäeva suuri laevu silmas pidades, mistõttu sellised sadamad ei suuda neid koormusi taluda. Tulemuseks võivad olla probleemid vajumisega. URETEK aitab Teil lihtsasti tõsta, uuesti loodida ja toestada meresadamaid, kaiäärseid rajatisi, kraanarööpaid, sadamaterminalide teid ja sõiduteid jms. Korrigeerida saab ka kaisid, muule ja kalatõkkeid. Aastatepikkuse erosiooni tõttu võivad muulid, tammid, kalatõkked ja tiigid korrigeerimist vajada. URETEK täidab tekkinud tühimikud kiiresti, ja kulusäästlikult ning taastab rajatiste konstruktsioonilise tugevuse. URETEK kasutab protsesse, mille tulemuseks on pikaajaline tugi, mis ühtlasi tihendab pinnast ja tõstab selle kandevõimet.

URETEK suudab tegutseda ilma klientide tööd häirimata ja see on sadamate puhul väga oluline, sest need peavad ööpäevaringselt käigus olema. Kõik vajaminevad seadmed ja materjalid mahuvad ühte veokisse ja töid teostatakse ühes alas korraga. Korrigeeritud alasid saab kasutada juba 30 minutit pärast seda, kui spetsialistide meeskond seal lõpetab.